Партнерство BASF та Arable Labs: тепер європейські аграрії отримуватимуть дані про погоду та стан рослин на полі

 

13 грудня 2019

FM Mobile viewsA.jpg

Кельн, Німеччина та Сан-Франциско, США – 4 грудня 2019 р. – Arable Labs та xarvio™ Digital Farming Solutions компанії BASF домовилися про інтеграцію технологій у польових умовах у моделі й рекомендації xarvio™. Таке поєднання унікального набору даних Arable та xarvio™ FIELD MANAGER дозволяє оптимізувати вирощування сільськогосподарських культур. Цифрова платформа BASF базується на основі багаторічного досвіду в галузі виробництва та захисту рослин, а разом з гіперлокальними даними про посіви й погоду від Arable дозволить аграріям приймати більш точні рішення на місцях.

Arable запропонувала новаторський метод, який точно вимірює опади за допомогою звуку. Пристрій компанії — Mark — використовує акустичний диздрометр. Завдяки цьому технічне обслуговування приладу стало простішим порівняно з традиційним. Пристрій захищений міцним корпусом з використанням нанотехнологій. Mark підтримує підключення до бездротового інтернету, LTE-M. У пристрої поєднуються функції моніторингу погоди та здоров'я рослин, а також понад 40 додаткових вимірювань на місцях. Усе для того, щоб створити унікальне рішення для аграріїв, яке буде інтегроване в xarvio™ FIELD MANAGER.

«Ми раді оголосити про партнерство, яке допоможе фермерам розвиватися завдяки рекомендаціям xarvio™ FIELD MANAGER та унікальним даним і аналітиці Arable», — розповів Джим Етінгтон, виконавчий директор Arable. — «У кінцевому рахунку, наші клієнти потребують інтегрованих технологій, якими легко користуватися разом. Саме це й дає партнерство xarvio™ і Arable».

Співпраця ґрунтується на успішному пілотному проекті, здійсненому в 2018-2019 роках на сотнях локацій. Випробування проводили в Аргентині, Бразилії, Франції, Німеччині та Великій Британії. Крім того, моделі машинного навчання Arable постійно вдосконалюються. Це стало можливим завдяки активній глобальній мережі, що складається з 25 дослідницьких пунктів калібрування та сертифікації в 12 кліматичних зонах. Усі ці фактори забезпечують точне, актуальне та надійне представлення даних.

«Наші клієнти очікують усе більш достовірних й точних рекомендацій. Протягом останніх двох років ми ретельно тестували пристрій від Arable — Mark та переконані: завдяки цьому інтегрованому рішенню ми підтримаємо наших клієнтів, щоб вони ставали ще більш прибутковими та стійкими», — заявив Джеф Спенсер, керівник відділу технологій Digital Farming компанії BASF.

Mark доступний в онлайн-режимі та буде інтегрований у xarvio™ FIELD MANAGER у наступному посівному сезоні 2020 року. Географічно розробка базується на вихідних даних, отриманих за допомогою LTE-M з таких країн як Франція, Німеччина, Велика Британія, Польща та Україна.

Українським аграріям у 2018 році стали доступні платформи BASF — xarvio™ FIELD MANAGER та хarvio™ SCOUTING. Перша може розрахувати ризик розвитку хвороб на кожному полі. Вона запропонує індивідуальні карти внесення фунгіцидів та інсектицидів з оптимальним розрахунком часу. Крім того, цифрове рішення BASF здатне надати рекомендації щодо правильного дозування засобів захисту рослин на різних ділянках поля.

хarvio™ SCOUTING дозволяє ретельніше контролювати стан культур прямо на полі. Завдяки алгоритмам штучного інтелекту можна миттєво ідентифікувати бур’яни чи хвороби рослин. Програма xarvio™ SCOUTING доступна безкоштовно в App Store та Google Play.

 

Про Arable

Arable — компанія-новатор у сфері прийняття рішень у сільському господарстві. Компанія використовує унікальний підхід до підвищення прозорості результатів та їхнього покращення у сільському господарстві. Це можливо завдяки рішенням, що поєднують прилади для вимірювання масштабу, аналітику, прогнозне моделювання та інтеграцію даних. Ці знання дають можливість зацікавленим у сільському господарстві сторонам більш ефективно керувати природними ресурсами й знижувати кількість харчових відходів протягом усього циклу поставок. Місія компанії — в досягненні глобального ефекту через надання даних вимірювання, аналітичної інформації та прогнозів.Це допоможе виробникам розуміти та знижувати ризики. У команди Arable значний досвід моделювання врожайності, перетворення даних у рішення, та прогнозування погоди за допомогою штучного інтелекту й машинного навчання. Наші клієнти — аграрії, середні консалтингові компанії, університети, уряди й НГО, великі світові продовольчі бренди, агрохімічні гіганти, страхові компанії, кредитори й міжнародні комунікаційні компанії. Щоб отримати додаткову інформацію відвідайте веб-сайт www.arable.com та слідкуйте за новинами в Facebook, Twitter, LinkedIn та Instagram.

 

Про xarvio™ Digital Farming Solutions

xarvio™ у перших рядах цифрових трансформацій сільського господарства через оптимізацію вирощування культур. Під брендом xarvio™ компанія BASF пропонує цифрові продукти й рішення, які дозволяють надавати агрономічні поради, незалежно від зони розміщення конкретних ділянок. Це дозволяє аграріям вирощувати сільськогосподарські культури більш ефективно та стійко. Продукти xarvio™ використовуються аграріями більш ніж в 100 країнах світу. Для отримання додаткової інформації відвідайте веб-сайт www.xarvio.com.

 

 

Про підрозділ Agricultural Solutions компанії BASF

Зі швидко зростаючим населенням світ все більше залежить від нашої здатності розвивати і підтримувати стале сільське господарство та здорове навколишнє середовище. Працюючи з фермерами, фахівцями з питань сільського господарства, експертами по боротьбі зі шкідниками та іншими об'єктами, ми повинні допомогти зробити це можливим. Ось чому ми інвестуємо в потужний науково-дослідницький і великий портфель, який включає насіння і його особливості, хімічний і біологічний захист сільськогосподарських культур, управління ґрунтом, здоров'я рослин, боротьбу зі шкідниками та цифрове сільське господарство. За допомогою експертних груп в лабораторіях, на полях, в офісах і на виробництвах ми об'єднуємо інноваційне мислення і практичні дії, щоб створювати ідеї реального світу, які працюють для фермерів, суспільства і планети. У 2018 році обсяг продажів нашого підрозділу склав 6,2 млрд євро. Для отримання додаткової інформації, будь ласка, відвідайте https://www.agro.basf.ua/uk або сторінку в соціальній мережі.

LR Y.8E8A0681-EditA.jpg