xarvio® FIELD MANAGER розширює співпрацю з метеостанціями: аграріям стають доступні METOS та Sencrop

  • Розширені можливості для аграріїв з усього світу у виборі метеостанцій

  • Інтеграція гіперлокальних метеоданих в реальному часі для покращення виробничих рішень та оптимізації врожайності

  • Порівняння погодних умов та передбачення ймовірних ризиків

19 листопада 2021

1а.jpg

18 – листопада 2021 – Кельн, Німеччина – Платформа xarvio® FIELD MANAGER BASF Digital Farming розширила можливості аграріїв щодо підключення пристроїв до метеостанцій. Відтепер агровиробники можуть інтегрувати дані з метеостанцій Sencrop (французьке рішення) та METOS (виробництво австрійської Pessl Instruments).

Співпраця з визнаними в світі метеостанціями дає можливість аграріям обирати сумісну зі своїм господарством техніку та інтегрувати до xarvio® FIELD MANAGER отримані з неї дані. Адже платформа видає свої рекомендації (щодо внесення ЗЗР, кількості препаратів, добрив чи потенційних ризиків) на основі даних від метеостанцій.

Наприклад, якщо сервіси xarvio® отримають інформацію про ймовірну посуху чи, навпаки, затяжні дощі, то «порадять» господарству той чи інший захист у стресових умовах. Господарства по всьому світу встановлюють на своїх полях метеостанції різних виробників. Відтепер інтеграція метеоданих від трьох компаній-лідерів ринку (Arable, Sencrop та Pessl Instruments) відбуватиметься легко й швидко.

«Два роки тому ми почали співпрацю з метеостанціями від Arable. Сьогодні ж колаборація з METOS та Sencrop ще більше розширить клієнтський вибір. Крім того, це підкреслює цінність, яку ми приділяємо партнерству з провідними компаніями, щоб постійно надавати кращі цифрові рішення агросектору з фокусом на врожайність і стійкість», – зазначила Парваті Чандрасекар, глобальна менеджерка продуктів xarvio® FIELD MANAGER, BASF Digital Farming GmbH.

Щоб під’єднатися до потрібної метеостанції, користувачам xarvio® FIELD MANAGER потрібно просто увійти на платформу, натиснути «Метеостанції» в меню налаштувань, обрати виробника своєї метеостанції, а потім ввести унікальний ключ, який автоматично генерується виробником пристрою. Процес займає кілька хвилин, а дані про погоду з підключеної метеостанції одразу інтегруються в xarvio® FIELD MANAGER.

Дані про погоду, отримані від метеостанції METOS від Pessl Instruments, зможуть інтегрувати в xarvio® FIELD MANAGER клієнти з Бразилії, Аргентини, США та Європи. Для пристроїв Sencrop список країн ще більший – це Австрія, Бельгія, Чехія, Німеччина, Угорщина, Нідерланди, Польща, Велика Британія та Україна.

Важлива інформація для аграріїв:

• Серед метеостанцій METOS виробництва Pessl Instruments, що інтегруються з xarvio® FIELD MANAGER, – iMETOS IMT, iMETOS ECO D3, LoRAIN та µMETOS. Отримати додаткову інформацію можна за лінком https://shop.metos.at/  

• Метеостанції Sencrop з можливістю підключення до xarvio® FIELD MANAGER включають Raincrop, Windcrop і Leafcrop. Отримати додаткову інформацію можна за лінком https://sencrop.com/eu/

 

Про xarvio Digital Farming Solutions – бренд BASF Digital Farming GmbH

Рішення xarvio Digital Farming Solutions, перебуваючи в авангарді цифрової трансформації сільського господарства, оптимізує сферу рослинництва. xarvio пропонує цифрову продукцію, в основі якої - провідна світова платформа моделей с/г культур, що надає аграріям незалежні експертні поради щодо роботи в полі. Це дозволяє їм вирощувати свої врожаї в ефективніший та стійкіший спосіб. Продукти xarvio - SCOUTING, FIELD MANAGER та HEALY FIELDS використовують фермери у понад 100 країнах світу. xarvio FIELD MANAGER користуються 60 000 аграріїв (загальна площа понад 7 млн га) у 17 країнах, а xarvio SCOUTING використовують у своїй роботі понад 4 млн аграріїв та консультантів. Для додаткової інформації відвідайте www.xarvio.com або будь-який з наших соціальних каналів.

 

 

Про підрозділ Agricultural Solutions компанії BASF

Зі швидко зростаючим населенням світ все більше залежить від нашої здатності розвивати і підтримувати стале сільське господарство та здорове навколишнє середовище. Працюючи з фермерами, фахівцями з питань сільського господарства, експертами по боротьбі зі шкідниками та іншими об'єктами, ми повинні допомогти зробити це можливим. Ось чому ми інвестуємо в потужний науково-дослідницький і великий портфель, який включає насіння і його особливості, хімічний і біологічний захист сільськогосподарських культур, управління ґрунтом, здоров'я рослин, боротьбу зі шкідниками та цифрове сільське господарство. За допомогою експертних груп в лабораторіях, на полях, в офісах і на виробництвах ми об'єднуємо інноваційне мислення і практичні дії, щоб створювати ідеї реального світу, які працюють для фермерів, суспільства і планети. У 2019 році обсяг продажів нашого підрозділу склав 7,8 млрд євро. Для отримання додаткової інформації, будь ласка, відвідайте https://www.agro.basf.ua/uk/  або сторінку в соціальній мережі.

 

Про концерн BASF

У BASF ми створюємо хімію для сталого майбутнього, поєднуючи економічний успіх із захистом довкілля та соціальною відповідальністю. Близько 110 000 співробітників BASF роблять свій внесок в успіх клієнтів концерну практично в кожному секторі та практично в кожній країні світу. Наш продуктовий портфель складається з 6 основних сегментів: хімікати, матеріали, промислові рішення, технології для обробки поверхонь, харчування та догляд, рішення для сільського господарства. У 2020 році обсяг продажів концерну склав 59 млрд євро. Акції BASF торгуються на фондовій біржі у Франкфурті (BAS), а також у вигляді американської депозитарної розписки (BASFY) в США. З докладнішою інформацією про BASF можна ознайомитися в Інтернеті за адресою www.basf.com.