Пріаксор® — на пшеницю, Архітект® — на соняшник: аграрії з Клубу новаторів розповіли про продукти на наступний агросезон

22 грудня 2021

Новатори_1.jpg

21 — грудня 2021 року — У Києві відбулася зустріч аграріїв-учасників «Клубу новаторів». Підприємці поділилися досвідом застосування продуктів BASF і отримали рекомендації експертів компанії щодо їхнього подальшого використання.

«Україна має великий та важливий для всього світу аграрний ринок. А також велику кількість успішних аграріїв, які щороку збільшують свої досягнення у вирощуванні сільськогосподарських культур. Компанія BASF дуже пишається тим, що має саме таких аграріїв у складі Клубу новаторів», — сказав на зустрічі Клубу Матіас Хорш, директор з маркетингу департаменту BASF Agricultural Solutions в Україні, Молдові та країнах Кавказу.

«Клуб новаторів агробізнесу» – це платформа, де прогресивні та досвідчені агровиробники мають можливість обмінятися досвідом, ознайомитися з новими технологіями і продуктами та обговорити їхнє ефективне застосування для розвитку бізнесу.

«Ті напрацювання, які є всередині компанії, розходяться до наших підприємств як до новаторів аграрного ринку. На сьогодні в мене в улюбленцях – Альтерно®, Пріаксор®», — зазначив Євген Коростельов, агроном ТОВ «Преображенське».

До клубу входять 27 аграріїв із 19 областей України, які представляють сучасні потужні господарства України, що успішно впроваджують інновації та новітні технології в своїй діяльності. Учасники клубу отримують змогу тестувати нові препарати компанії на своїх полях. Завдяки їм всі аграрії України отримають чесну та перевірену інформацію про те, які результати забезпечила інноваційна продукція компанії BASF на полях.

«Тут, у Клубі новаторів, часом нам навіть нагадують про деякі моменти, які ми вивчали хто в інституті, хто в академії. За це теж надзвичайно вдячні експертам компанії BASF. На всіх полях з кукурудзою цьогоріч використовували Стеллар® Плюс. Правда, на різних локаціях у різних нормах, бо були дуже несприятливі погодні умови. Фунгіцидний обробіток усіх культур, які ми вирощуємо (а це озима пшениця, озимий ріпак, кукурудза і соняшник) - пріоритет препаратами BASF», — додав Микола Тімош, агроном по захисту рослин ТОВ «Ситний двір».

«Тут представлені добре відомі на ринку продукти, які порівнюють з іншими топовими продуктами на ринку. Є спостереження по різних регіонах України, по кліматичних зонах, погодних умовах, рівню забур’яненості. Це все дозволяє більш оперативно, більш точно приймати зважені рішення на власному полі. У себе на пшениці застосовуємо Капало®, користуємося новим продуктом Корум® на сої, на соняшнику – Архітект®», — наголосив Сергій Юр’єв, головний агроном ТОВ «Ічнянське».

Наступного року учасники клубу продовжать застосовувати на своїх полях такі препарати BASF:

·         морфорегулятор-фунгіцид Архітект®

·         гербіциди Пульсар® Флекс і Акріс® на соняшник

·         фунгіциди Пріаксор® і Адексар® СЕ Плюс

·         регулятор Медакс® Топ та протруйник Систіва® на зернові

·         гербіциди Корум® на сою та Стеллар® Плюс на кукурудзу

·         Карамба® Турбо, Піктор® і Нопасаран® на ріпак

 

 

Про підрозділ Agricultural Solutions компанії BASF

Зі швидко зростаючим населенням світ все більше залежить від нашої здатності розвивати і підтримувати стале сільське господарство та здорове навколишнє середовище. Працюючи з фермерами, фахівцями з питань сільського господарства, експертами по боротьбі зі шкідниками та іншими об'єктами, ми повинні допомогти зробити це можливим. Ось чому ми інвестуємо в потужний науково-дослідницький і великий портфель, який включає насіння і його особливості, хімічний і біологічний захист сільськогосподарських культур, управління ґрунтом, здоров'я рослин, боротьбу зі шкідниками та цифрове сільське господарство. За допомогою експертних груп в лабораторіях, на полях, в офісах і на виробництвах ми об'єднуємо інноваційне мислення і практичні дії, щоб створювати ідеї реального світу, які працюють для фермерів, суспільства і планети. У 2019 році обсяг продажів нашого підрозділу склав 7,8 млрд євро. Для отримання додаткової інформації, будь ласка, відвідайте https://www.agro.basf.ua/uk/  або сторінку в соціальній мережі.

 

Про концерн BASF

У BASF ми створюємо хімію для сталого майбутнього, поєднуючи економічний успіх із захистом довкілля та соціальною відповідальністю. Близько 110 000 співробітників BASF роблять свій внесок в успіх клієнтів концерну практично в кожному секторі та практично в кожній країні світу. Наш продуктовий портфель складається з 6 основних сегментів: хімікати, матеріали, промислові рішення, технології для обробки поверхонь, харчування та догляд, рішення для сільського господарства. У 2020 році обсяг продажів концерну склав 59 млрд євро. Акції BASF торгуються на фондовій біржі у Франкфурті (BAS), а також у вигляді американської депозитарної розписки (BASFY) в США. З докладнішою інформацією про BASF можна ознайомитися в Інтернеті за адресою www.basf.com.

Новатори_3.jpg