xarvio™ 2020-го презентує нові функції FIELD MANAGER для українських аграріїв

  • Нові функції управління внесенням добрив

  • 17 000 аграріїв використовують xarvio™ FIELD MANAGER по всьому світу на понад 2 млн га полів

  • Більша віддача від вкладених інвестицій та сталий розвиток сільського господарства

24 лютого 2020

200214_v01_xarvio_fieldmanager_press_rel

20 лютого 2020 – Людвігсхафен, Німеччина. Цифрове рішення для сільського господарства BASF – xarvio™ FIELD MANAGER – сьогодні допомагає вирощувати врожай на більше ніж 2 млн га полів. У 2019 році програмою користувалися понад 17 тисяч аграріїв у цілому світі. Базуючись на відгуках і досвіді користувачів xarvio™, компанія презентує нові функції, що стануть доступними аграріям 2020 року. Серед них – управління внесенням добрив (зокрема, терміни та дозування), диференційні карти обробки полів та автоматична відправка карт внесень до терміналу техніки John Deere. Крім того, додали можливість взаємодії між аграріями безпосередньо на платформі xarvio™ FIELD MANAGER. Усі оновлення будуть доступні на мобільних пристроях аграріїв у всьому світі.

Нові можливості xarvio™ FIELD MANAGER доповнюють надійний сервіс, що вже включає актуальну інформацію для конкретних польових зон. Наприклад, детальні етапи росту сільськогосподарських культур та мобільні сповіщення про ризики й статус потенційних хвороб у регіоні. Цифрові моделі ризику тестуються компанією протягом 25 років. Вони забезпечують оптимальні терміни обробки посівів.

xarvio™ FIELD MANAGER допомагає аграріям отримувати ще більшу рентабельність інвестицій на своїх полях. Наприклад, 2017/18 рр. європейські агровиробники, захищаючи поля пшениці від хвороб на основі рекомендацій xarvio™, збільшили дохід в середньому на €32 з гектара, порівняно з аграріями, які використовували стандартну фунгіцидну обробку протягом фаз Т1-Т3.

«Це дивовижно, як багато аграріїв вперше застосували цифрове землеробство у 2019-му та переконалися у дієвості цього інструменту, отримавши високі результати в кінці сезону. Збільшення прибутку та економія часу наших клієнтів спонукає нас продовжувати розробляти нові алгоритми для оптимізації виробництва», – пояснив Йозеф Аллендорф, продукт-менеджер xarvio™ FIELD MANAGER.

Ендрі-Георг Гірг, керівник відділу комерційних операцій цифрового землеробства BASF, додав: «Разом зі збільшенням кількості послуг та розширення функціоналу xarvio™ 2020-го ми прагнемо ще більше трансформувати середовище цифрового землеробства. Ми продовжимо допомагати аграріям підвищувати прибутковість їхнього бізнесу та створювати умови для сталого ведення сільського господарства».

Українським аграріям вже цього року стануть доступні такі функції xarvio™ FIELD MANAGER як аналіз погоди, що дозволяє порівнювати погодні параметри з середніми за останні 10 років; автоматичне визначення меж полів; візуалізація та аналітика карт врожайності, посіву, добрив; інтеграція метеостанцій Arable у моделі управління.

 

Про xarvio™ Digital Farming Solutions

xarvio™ у перших рядах цифрових трансформацій сільського господарства через оптимізацію вирощування культур. Під брендом xarvio™ компанія BASF пропонує цифрові інструменти й рішення, які дозволяють надавати агрономічні поради, незалежно від зони розміщення конкретних ділянок. Це дозволяє аграріям вирощувати сільськогосподарські культури більш ефективно та стійко. Продукти xarvio™ використовуються аграріями більш ніж в 100 країнах світу. Для отримання додаткової інформації відвідайте веб-сайт www.xarvio.com.

 

 

Про підрозділ Agricultural Solutions компанії BASF

Зі швидко зростаючим населенням світ все більше залежить від нашої здатності розвивати і підтримувати стале сільське господарство та здорове навколишнє середовище. Працюючи з фермерами, фахівцями з питань сільського господарства, експертами по боротьбі зі шкідниками та іншими об'єктами, ми повинні допомогти зробити це можливим. Ось чому ми інвестуємо в потужний науково-дослідницький і великий портфель, який включає насіння і його особливості, хімічний і біологічний захист сільськогосподарських культур, управління ґрунтом, здоров'я рослин, боротьбу зі шкідниками та цифрове сільське господарство. За допомогою експертних груп в лабораторіях, на полях, в офісах і на виробництвах ми об'єднуємо інноваційне мислення і практичні дії, щоб створювати ідеї реального світу, які працюють для фермерів, суспільства і планети. У 2018 році обсяг продажів нашого підрозділу склав 6,2 млрд євро. Для отримання додаткової інформації, будь ласка, відвідайте https://www.agro.basf.ua/uk/ або сторінку в соціальній мережі.

 

Про концерн BASF

У BASF ми створюємо хімію для сталого майбутнього, поєднуючи економічний успіх із захистом довкілля та соціальною відповідальністю. Близько 122 000 співробітників BASF роблять свій внесок в успіх клієнтів концерну практично в кожному секторі та практично в кожній країні світу. Наш продуктовий портфель складається з 6 основних сегментів: хімікати, матеріали, промислові рішення, технології для обробки поверхонь, харчування та догляд, рішення для сільського господарства. У 2018 році обсяг продажів концерну склав 63 млрд євро. Акції BASF торгуються на фондовій біржі у Франкфурті (BAS), а також у вигляді американської депозитарної розписки (BASFY) в США. З докладнішою інформацією про BASF можна ознайомитися в Інтернеті за адресою www.basf.com.