Best Agro - стартував новий проект для ММСП в аграрному секторі 

16 листопада 2021

photo_1.jpeg

“Best Agro” забезпечить активну промо кампанію інноваційним агропрактикам 

 

В Україні розпочинає роботу дискусійний онлайн майданчик “Best Agro” для кращих агро практик. Ініціатори обіцяють забезпечити кращих учасників промо кампанією, повідомляє сайт BrandStory.  

 

Онлайн майданчик  стане  комунікаційною платформою між тими мікро-, малими, середніми підприємствами (ММПСП), котрі впроваджують сучасні підходи та технології в плодоовочевому секторі, секторі тваринництва, аквакультури, птахівництва (окрім курей), кондитерської та крафтової продукції, та їх потенційними послідовниками.

 

До проєкту долучаються агро підприємці, які готові ділитися власним досвідом щодо вдалого використання у виробництві новітніх  технологій, різноманітних новаторських ідей та підходів і розробок. А також і ті, хто знаходяться з іншого боку і хочуть перейняти успішний досвід від інших фермерів

 

Щоб доєднатися до проекту “Best Agro”, представникам ММСП необхідно заповнити онлайн анкету (за посиланням): 

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSeN8PEX5n31tosDKdhzFtvmeSJ80Url_2XtmKmlbkjizCEYzA/viewform

 

«Best Agro» ставить перед собою кілька пріоритетних завдань, таких як - розповісти про фермерів і фермерок, які використовують унікальні агротехнології та вдало організовують усі процеси, підтримати тих, хто готовий перейняти досвід і впроваджувати процесі господарювання

Промо підтримка здійснюється через соціальні мережі розгалуженої інфраструктури проекту “Best Agro” -  Facebook,YoutubeTelegramInstagram  та ЗМІ. 

 

Про проект: https://www.facebook.com/bestagroua/

 

 

 

За додатковою інформацією звертатися до

 Ірини Наконечної 067 259 09 23