Агроконсалтинг farming.org.ua - новий партнер AGROBASE.ORG

12 червня 2019

farming logo end.png

Ми пропонуємо нашим клієнтам проекти під ключ - весь комплекс робіт з побудови ефективного агробізнесу, сучасних енергоефективних технологій виробництва (в рослинництві, тваринництві, переробці агропродуктів, зберіганні та інших напрямках), навчання та розвитку персоналу, досягненню високих показників прибутковості.

Ми ретельно досліджували найсучасніший світовий досвід в галузі енергоефективних технологій в сільському господарстві та переробці сільськогосподарських продуктів. Адаптували ці технології до конкретних практичних умов агрофірм і ми готові зробити все, щоб ці технології приносили прибуток Вам. І найголовніше - ми беремо на себе повну відповідальність за результати.

Супроводжуємо наші проекти на всіх етапах реалізації - від планування до моменту повної окупності.

Farming.org.ua проводить технічний аудит агропідприємств та надає консультаційні послуги (агрономія, тваринництво, управління агробізнесом, фінансовий облік, повний облік земельного банку через GPS, оптимізація використання сільськогосподарських машин, юридичний аудит, впровадження системи дистанційного обліку ресурсів, відеоконтролю та недопущення розкрадань, будівництво сучасних ферм, впровадження систем віддаленого контролю техніки і точного землеробства, аналіз ґрунту) і т.д.

Допоможемо організувати аграрний бізнес і зробити вже діючий бізнес більш прибутковим.

Для інвесторів ми проводимо технічний аудит агропідприємств, можемо оцінити ефективність інвестицій і платоспроможність агропідприємства, підібрати найбільш прибуткові напрямки вкладення коштів.

Допомагаємо наводити порядок в управлінні проблемними сільськогосподарськими активами.

Допомагаємо підвищити ефективність і рентабельність виробництва за рахунок впровадження найсучасніших у світі технологій, підходів до ведення бізнесу та ідей.

Проводимо навчання Ваших спеціалістів за найсучаснішими технологіями вирощування різних сільськогосподарських культур, тваринництву, проводимо польові майстер - класи для агрономів (навчання на практиці).

Ми гарантуємо нашим клієнтам повну конфіденційність і нерозголошення створених нами ноу-хау і технологічних моментів, навіть через багато років.